Kontakt

Współpraca i kontakt dla mediów

Biuro Prasowe

tel: 794 121 031

e-mail: media@twojstartup.pl

Więcej o zakresie współpracy udzielanej przez Fundację znajdą Państwo w zakładce Współpraca.

Administratorem danych osobowych pozyskanych za pośrednictwem niniejszego formularza jest Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUP". Dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na pytania. Pełna informacja o zasadach przetwarzania danych dostępna jest tutaj.

 • Jacy są przedsiębiorcy, którzy stali się milionerami? Cechy decydujące o sukcesie 29 września 2023
  „Nawet nie są do siebie podobni!” – pomyślisz, szukając cech wspólnych u milionerów, którzy w młodym wieku założyli własne firmy i osiągnęli sukces. Na pierwszy rzut oka mogą nie być, ale łączą ich pewne wspólne cechy — to właśnie im poświęcimy uwagę.
  Sonia Gulina
 • Usługi dla firm. Kiedy warto skorzystać z outsourcingu? 26 września 2023
  Jeśli nie masz doświadczenia w prowadzeniu własnego biznesu, samodzielne zajmowanie się wszelkimi kwestiami nie będzie dobrym pomysłem. W najlepszym przypadku zatrzyma Twój rozwój, a w najgorszym – przysporzy poważnych problemów. O tym, jakie usługi warto zlecić firmom zewnętrznym (i dlaczego), piszemy w poniższym tekście.
  Sonia Gulina
 • Coaching biznesowy – czym jest i jak może pomóc początkującym przedsiębiorcom? 22 września 2023
  Sukces nie jest pisany jedynie wybrańcom, ale każdemu, kto nie boi się ciężkiej pracy. Nawet jeśli zgubisz się drodze do celu i nie będziesz w stanie odnaleźć właściwej ścieżki, nie rezygnuj ze swojego pomysłu! Istnieją osoby, które w Ciebie wierzą i pomogą Ci przezwyciężyć trudności.
  Sonia Gulina
 • Sposoby na bezpłatną reklamę. Jak promować markę, nie wydając ani grosza? 20 września 2023
  Przedstawiamy sposoby, dzięki którym pozyskasz nowych klientów. Bez skomplikowanych narzędzi, zawiłych procedur i dodatkowych kosztów, a do tego w formie skrojonej na miarę współczesnego użytkownika.
  Sonia Gulina
 • Jak zacząć zarabiać jako freelancer? Pięć kroków do sukcesu 15 września 2023
  Życie freelancera nie zawsze jest usłane różami: często giniesz wśród konkurencji i bezskutecznie szukasz zleceń, a jeśli już uda Ci się zarobić, to połowę kwoty pochłoną obowiązkowe składki. Ale wiesz, że wcale nie musi tak być?
  Sonia Gulina
 • Dodatkowa praca zdalna – 8 pomysłów na biznes po godzinach 13 września 2023
  Chcesz się przebranżowić, ale nie wiesz, od czego zacząć? A może poszukujesz źródła dodatkowego dochodu? Sprawdź naszą listę pomysłów na biznes po godzinach, dzięki którym zaczniesz zarabiać na swoich pasjach.
  Sonia Gulina
 • Firma na próbę. Rozwiń się w inkubatorze przedsiębiorczości 8 września 2023
  Czy wiesz, że własna firma to nie zawsze duże ryzyko i długoterminowe zobowiązania? Korzystając z pomocy inkubatora przedsiębiorczości, możesz przetestować swój pomysł na biznes i sprawdzić, jak odnajdujesz się na rynku. Co istotne, nie musisz martwić się limitem maksymalnych przychodów, który obowiązuje w przypadku prowadzenia działalności nierejestrowej.
  Sonia Gulina
 • Rękodzieło, które najlepiej się sprzedaje. 10 pomysłów na biznes 6 września 2023
  Tworzysz rękodzieło, które zachwyca innych? A może masz zdolności manualne i chciałbyś zacząć je tworzyć? Sprawdź, jakie produkty najlepiej się sprzedają i zacznij zarabiać na swojej pasji.
  Sonia Gulina
 • Inkubator przedsiębiorczości – co to, kto może z niego skorzystać i na jakich warunkach? 29 sierpnia 2023
  Chociaż historia inkubatorów przedsiębiorczości sięga lat 60., mało kto wie o ich istnieniu i sposobie funkcjonowania. Wiele osób zakłada też, że nie jest to rozwiązanie dla nich – całkowicie niesłusznie, gdyż inkubator pozwala znacznie zminimalizować koszty prowadzenia własnego biznesu.
  Sonia Gulina
 • Profesjonalna obsługa klienta – poradnik dla freelancerów 25 sierpnia 2023
  Jeśli prowadzisz firmę samodzielnie, zdążyłeś się już przekonać, że obsługa klienta nie zawsze jest łatwa. Wraz z rozwojem biznesu zainteresowanych przybywa, lecz nie wprost proporcjonalnie do Twojej cierpliwości? Zanim rzucisz wszystko i wyjedziesz w Bieszczady, przyjrzyj się swojej pracy, zidentyfikuj problemy i pomyśl nad sposobem ich rozwiązania. Pomożemy Ci w tym!
  Sonia Gulina

Rekomendowane

Sprawdź nas na